OUT OF STOCK
Fri frakt & Fri retur
Beskrivning
Algir Small Accessory Bag är en smidig och hållbar liten väska, utformad för att organisera och bära mindre tillbehör på ett praktiskt sätt. Perfekt som en kompletterande väska till en större ryggsäck, kan den enkelt fästas med hjälp av knapparna för säker förvaring. Väskan har en extra ficka på utsidan för snabb åtkomst och ett justerbart band som ger flexibilitet att bära den över axeln eller runt halsen.
Egenskaper:
Specifikationer:
Användningsområden:
Om Klättermusen
Klättermusen har sedan 1975 utvecklat slitstark och teknisk friluftsutrustning för krävande förhållanden. Med rötterna i Åre kombinerar de funktion och hållbarhet, där återvunna material och innovativa lösningar står i fokus. Deras kläder och utrustning är skapade för att tåla fjällens utmaningar och möta höga krav på prestanda och livslängd. Klättermusen är ett självklart val för den som söker pålitlig och miljömedveten utrustning för friluftsliv.
Betalningsalternativ
Vi accepterar:– MasterCard– Visa– American Express.– PayPal– ApplePay– GooglePay.– Klarna betala direkt– Klarna betala senare
Prishistorik
Behöver du hjälp?
Ring oss: Vi finns på 0951-20020 Vardagar 10–17Lördag 10–13 på lördagSöndag stängt.Maila: Info@utrustad.seBesök oss:UtrustadSkolgatan 19923 31 StorumanSweden
Vi rekommenderar
Klättermusen
Algir Accessory Bag Medium - tillbehörsväska/packväska
395 SEK 296,25 SEK
Algir Multislots Bag - tillbehörsväska med nätband
795 SEK 596,25 SEK
Hrid WP Accessory Bag 3L - liten multifunktionell väska
695 SEK 521,25 SEK
Algir Lanyard Pocket - liten och praktisk väska
345 SEK 258,75 SEK
Hrid WP Accessory Bag 3L - Vattentät packväska
Lundhags
Core Tool Bag 3 L - liten, lätt och smidig packväska
345 SEK
Core Gear Bag 10 L - packpåse med rullstängning
345 SEK 249 SEK
Silva
Terra Dry Bag 6L
199 SEK 149 SEK
Terra Dry Bag 36L
399 SEK